Nastavení cookies
 
 

24 let - HIC SUNT PORTAFLEX

 
24 let - HIC SUNT PORTAFLEX
13. listopadu

Mnohdy tvrdili, že v odlehlých koutech světa jsou fantastické obludy. 

Na počátku dvacátéhoprvního století jde spíše o označení symbolické – s postupem civilizace mizí poslední neprobádané metry.

V dnešní době naopak převládají mapy s co největším „plným pokrytím“. Mobilní operátoři mapují pokrytí země svým signálem a internetovou dostupností, peněžní ústavy se předhánějí v hustotě instalovaných bankomatů, obchodní řetězce rozprostírají své sítě po krásné zemi, zemi české… Česká republika má jednu z nejhustších železničních sítí na světě, nejhustší síť čerpacích stanic PHM v Evropě a je velmocí v počtu supermarketů ve světovém měřítku.

I Portaflex má k této vlně pokrývání malý příspěvek – „proclonění“ Čech, Moravy a Slezska nejhustší sítí realizací lamelových clon a kyvných vrat. Několik desítek tisíc průhledných pásových závěsů a tisíce plastových křídel v prodejnách, skladech, výrobních halách i kancelářích – to je výsledek dvacetičtyřletého působení na trhu. A k tomu tisíce spokojených zákazníků v oblasti reklamních a stavebních plastů, odběratelů sanitárních kabinek a obkladů budov, partnerů při dodávkách podvěsných drah a všech prvků kování pro vrata a brány.