Nastavení cookies
 
 

Zámky, zavírače, kování a motory pro brány

 
 
Zámky a příslušenství

Nabízíme zámky Locinox, jež jsou zaručenou volbou pro správné fungování brány. Každý jednotlivý zámek je v rámci testování dlouhodobě vystaven extrémním podmínkám. Díky tomu garantujeme bezvadnou funkčnost našich zámků za každého počasí. V naší nabídce naleznete široký sortiment zámků pro zahradní i průmyslové brány či branky. Zámky Belgického výrobce Locinox, nabízejí nejvyšší možnou kvalitu.

Více informací
 

Zavírače bran Locinox, využívají princip mechanické pružiny kombinované s patentovaným hydraulickým tlumením. Tato technologie tlumení reaguje na změny okolní teploty změnou viskozity a díky této reakci je zaručena 100% funkčnost zavírače i při velmi nízkých teplotách. Rychlost a sílu zavírání lze jednoduše nastavit. V naší nabídce naleznete zavírače vhodné pro brány do 2 m délky křídla a až do 150 kg váhy.

Více informací
Zavírače
 
Kování pro brány a branky

V naší nabídce naleznete široký výběr kování pro brány a branky od předního českého výrobce Cais. Kování výrobce Cais se vyznačují velmi kvalitním dílenským zpracováním. Stejně tak široký je i sortiment doplňků jako jsou panty, aretace a zástrče Belgického výrobce Locinox. Právě tyto doplňky se mohou stát funkční ozdobou vaší brány nebo branky.

Více informací
 

Závory, automatika pro křídlové a posuvné brány a pohony pro sekční vrata Came, vynikají svou lety prověřenou kvalitou. V naší nabídce najdete také pohony Nice. Mimo širokou škálu pohonu těchto dvou předních Italských výrobců, u nás naleznete i široký sortiment doplňků, jako jsou třeba antény, majáky, ovladače a GSM moduly. V rámci našeho sortimentu naleznete jak mechanické, tak elektrické náhradní díly k těmto pohonům.

Více informací
Pohony pro brány a závory
 
Kovářské barvy

Nabízíme barvy německé společnosti PHARMOL Farben und Lacke GmbH, která se specializuje mimo jiné na nátěry žárově zinkovaných výrobků. Oblíbené odstíny, jako je černá, šedá a grafitová držíme skladem. Můžeme však dodat jakýkoliv odstín dle vzorníku RAL. Společnost PHARMOL vyrábí rovněž speciální opravné zinkové barvy a zinkové spreje. Námi nabízené barvy jsou v matném provedení. K barvám dodáváme také syntetická ředidla. Samozřejmostí dodávky jsou k jednotlivým barvám technické listy.

Více informací

Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme