Nastavení cookies
 
 

Kování pro dveře, vrata
a podvěsné dráhy

 
 
Kování pro podvěsné brány

Modulární podvěsný systém NIKO umožňuje jednoduchou přepravu výrobků vzduchem. Rovněž se hojně využívá jako základní platforma k manipulátorům. Nejčastěji ho naleznete v automobilovém průmyslu, v lakovnách, v lehkém, těžkém i masném průmyslu. Dle použitých komponentů má nosnost až 2 000 kg. Vhodné pro ruční i motorické ovládání.

Více informací Reference >>
 

Kování NIKO je velmi vhodné pro řešení posuvných vrat. Široká škála kompletačních a kotevních prvků vám zjednoduší montáž. Kování NIKO se využívá od malých dveří až po hangárová vrata. Dále se používá pro koňské boxy, slunolamy, panely a divadelní techniku. V nabídce máme i hliníkové sety pro interiérové použití.

Více informací Reference >>
Kování pro posuvné dveře a vrata
 
Kování pro kabelové vlečky

Široká nabídka komponentů NIKO zajistí pohyblivý přívod médií a energií k manipulátorům, kladkostrojům, jeřábovým kočkám, svařovacím a jiným zařízením. Dle požadavku můžeme nabídnout kladky pro kulaté i ploché kabely. Systém NIKO má v nabídce i komponenty pro hadice do průměru  120 mm.

Více informací Reference >>
 

NIKO lehké jeřáby poskytují ergonomické a nízko nákladové řešení jeřábových systémů. Předností NIKO jeřábových systémů je jednoduchost, spolehlivost, dlouhá životnost a minimální nároky na údržbu. Výrobní program jeřábů se skládá z mostových jeřábů, otočných konzolových a sloupových jeřábů.

Více informací Reference >>
Kování pro lehké jeřáb

Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme