Nastavení cookies

Plexisklo

 
 

PMMA (PLEXI) SPECIÁLNÍ TYPY

 

Trubky a tyče

Zrcadla
jsou vyráběna podobnou technologií jako klasické skleněné zrcadlo. Odrazivá vrstva je nanesena na spodní stěnu průhledné desky, čímž vzniká odrazivost s hloubkovým efektem. Standardní barvy jsou stříbrná a zlatá, mohou však být i jiné. Lze dodat i konvexní plastová zrcadla. Pro speciální efekty lze použít například gravírování odrazivé vrstvy s následným prosvícením nebo probarvením.

Metalické desky
jsou imitací kovu. Portaflex je nabízí ve zlatém a stříbrném provedení. Jsou vhodné například pro gravírování a dekoraci. Tyto desky mají odlišný rozměr (2540 x 1380 mm).

Black and White
tyto desky určené pro světelnou reklamu nabízí zajímavý efekt. Tmavé desky při prosvícení v noci svítí v mléčně bílé barvě podobně jako klasické opálové desky. Tím vzniká kontrast mezi vzhledem ve dne a v noci.

Dual Satin
desky s oboustranně hedvábně matným povrchem. Tento povrch zůstává i po tepelném zpracování. Jsou určeny pro interiérové dekorace a výrobky, jakož i pro efektní světelné reklamy. V nabídce jsou i desky s jednostranně hedvábným povrchem.

Fluorescentní desky
fluorescentní desky jsou vyráběny v několika jasně zářících fluorescentních odstínech. Pro zvýraznění efektu je lze nasvítit UV lampou.

Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme